до 30лв.

Япония – Гърция

Публикувано на: 2014-06-19

Greece - Japan

От 01:00 часа българско време в нощта 19-ти срещу 20-ти юни ще се изиграе двубоят от програмата на група „С” между отборите на Япония и Гърция. Срещата е на „Арена дас Дунас” в Натал и е поверена на Жоел Алгирар от Ел Салвадор.

Японският национален отбор започна с поражение участието си на Мондиала. „Самураите” не успяха да победят Кот Д’Ивоар и загубиха с 1:2 първия си мач, след като допуснаха обрат. Кейсуке Хонда даде предимство на Япония в началото на срещата, като това бе негов трети гол на световни финали, с който халфът на Милан излезе начело във вечната ранглиста на Япония по този показател. През втората част само в рамките на две минути обаче японците допуснаха обрат, който им коства точките в мача.

Отборът на Гърция, който никога до този момент не са успявал да излезе от груповата фаза на световни финали също инкасира поражение на старта на Мондиала от Колумбия с 0:3. За цял мач „елините” създадоха две чисти голови положения, първото от които дойде в началото на втората част, когато Гекас уцели гредата, а другото бе в края на мача, след като удар от дистанция на Панайотис Коне бе спасен от Оспина.

Прогноза: Гол/гол